Wickelnetz WIPANETKantenschütze

Vítame Vás na našej stránke!

Záleží Vám na tom, aby Vaše procesné náklady boli optimálne a transparentné? Ste na správnej adrese.

Ponuka na mieru šitá – od dodávateľa WIPA!

 

 

WINTERPACK alias WIPA – obchod s obalovým materiálom

 

Od založenia spoločnosti WINTERPACK s.r.o. v roku 2004 sa na trhu obalových materiálov všeličo zmenilo. Vývojom prešla aj naša spoločnosť. Rozšírilo sa portfólio našich dodávateľov a odberateľov, obohatil sa balík ponúkaných produktov a služieb. V komunikácii sa vžil zjednodušený pracovný názov WIPA, čo sme vyjadrili v novom logu. Základ však zostal nezmenený: profesionálne personálne obsadenie a vysoká kvalita ponúkaných produktov a služieb, čo zabezpečujeme intenzívnou spoluprácou s poprednými medzinárodnými výrobcami a distribútormi. Vítame Vás na našej stránke!

 

 

Produkty

 

 

UNIKÁTNY OBAL SkirtAll®   NOVINKA

Odlíšte sa od konkurencie novým unikátnym dizajnom ponúkajúcim jednoduché použitie a zachovanie kvality vášho produktu. Viac informácií nájdete tu.

 

VEDIERKA   NOVINKA

Dovoľte, aby sme Vám predstavili novinku v našom sortimente: vedierko s vekom a držiakom, ktoré vďaka vhodne umiestneným otvorom na jeho dne a veku zabezpečuje ventiláciu baleného produktu. Vhodné najmä na balenie, ale i prezentáciu Vašich výrobkov, ako napríklad mini-uhorky, rajčinky, hrozno a iné bobuľové ovocie.

Ventilácia vedierka zabezpečuje dlhšiu životnosť zabaleného produktu, čo vedie k vyššej spokojnosti Vás, ale najmä Vášho odberateľa. Kompaktné vedierka sa vďaka praktickému držiaku a uzatvárateľnému veku dajú jednoducho zobrať so sebou do auta, do školy i do práce alebo znova použiť v domácnosti.

Prevedenie bez ventilačných otvorov zasa umožňuje baliť mliečne výrobky, šaláty, sladkosti, oriešky a pod.

Vedierka existujú v rôznych veľkostiach. Možno ich až do 8 farieb potlačiť podľa priania, aj držiaky je možné vyhotoviť na požiadanie vo viacerých farbách. To umožní Vašim produktom “padnúť do oka”.

Vedierka

 

 

PLASTOVÉ KELÍMKY, POHÁRE, VANIČKY

Kelímky, poháre a vaničky sú vyrobené z transparentného PP alebo PET v rôznych prevedeniach hranatého alebo okrúhleho tvaru. Môžu sa používať samostatne alebo s prislúchajúcimi viečkami. Pre zviditeľnenie Vašej značky alebo obsahu je možné ich potlačiť.

 

 

PAPIEROVÉ VANIČKY, MISKY, KRABIČKY

Novým trendom v balení ovocia a zeleniny sú vaničky, krabičky, misky a tácky z kartónu rôzneho tvaru, vrátane kónického. U niektorých typov je dokonca možné predelenie priestoru vaničky na dve až tri oddelenia. Papier poskytuje široké možnosti potlače z vonkajšej i vnútornej strany vrátane polakovania. Hotové produkty sú lepené, teda pripravené k okamžitému plneniu, naukladané na seba v kartóne. Na všetky ponúkané kvality kartónu sa vzťahuje certifikácia výrobcu BRC.

 

 

FÓLIE, PRÍREZY, VRECIA

Dlhoročnou spoluprácou so slovenskými i zahraničnými dodávateľmi a výrobcami fólií PE, PP a iných surovín a výrobkov z nich zabezpečujeme ich dodávky v najvyššej kvalite. Patria medzi ne predovšetkým HDPE a LDPE fólie a vrecia v rôznych hrúbkach a farebných prevedeniach s možnosťou potlače.

 

 

STREČFÓLIE

Strečové ovinovacie fólie, prieťažné fólie, fixačné fólie – všetko názov obalového materiálu, ktorý sa používa na fixáciu palety a jej ochranu pred machanickým poškodením, vlhkosťou, prachom, poveternostnými vplyvmi a pod.

V našej ponuke nenájdete všetky druhy a typy rozlíšené podľa hmotnosti rolky, hrúbky fólie a ceny. My Vám ponúkame nízkomikronážnu kvalitu, ktorá Vám zabezpečí, že z jednej rolky oviniete maximálny počet paliet pri požadovanej fixácii tovaru na palete a znížení spotreby fólie z materiálového a finančného hľadiska.

Pre Vás jednoznačné, pre nás pracnejšie, ale o to efektívnejšie. Vypracovaniu cenovej ponuky totiž predchádza uskutočnenie testov v konkrétnych podmienkach potenciálneho zákazníka. Pre cenové porovnanie a vyčíslenie výhod oproti súčasne používanej fólii spracujeme na mieste namerané údaje o hmotnosti rolky, hmotnosti dutinky a hrúbke fólie. V rámci testu dohliadame na to, aby bol uskutočnený rovnaký počet ovinov ako pri používanej fólii a boli zachované požiadavky zákazníka na fixáciu palety. Na základe získaných údajov z testu vypracujeme cenovú ponuku, ktorá obsahuje tabuľku porovnávajúcu ponúkanú a používanú fóliu na základe hmotnosti spotrebovanej fólie a nákladov na ovinutie jednej palety, ale i vyčíslenie úspor v dôsledku menšej spotreby ovinovacej fólie na ovinovanú jednotku, ale i podružných nákladov (papierové dutinky, skladovacie priestory a pod.), nehovoriac o konečnom efekte na životné prostredie.

 

 

SIEŤOVINA WIPANET

Sieťovinové ovinovacie fólie sa používajú na fixáciu tovaru na palete podobne ako strečové fólie. Sieťovina WIPANET má schopnosť správnej fixácie palety v dôsledku jej 15%-nej prieťažnosti.

Ich veľkou prednosťou je, že vďaka svojej otvorenej štruktúre umožňujú tovaru na palete dýchať. Ocenia to hlavne výrobcovia v oblasti zeleniny a ovocia, ale aj výrobcovia produktov vyrábaných pri pôsobení vysokých alebo nízkych teplôt, pri balení výrobkov s rizikom kondenzácie a následného zhoršenia kvality produktu v podobe plesní a hnilôb, pri balení produktov z dreva a pod.

Sieťovinu ponúkame v prevedení pre ručné i strojové balenie.

 

 

PALETOVÉ HRANY

Paletové papierové hrany, nazývané aj ochranné, predstavujú spôsob, ako chrániť a fixovať výrobky na paletovej jednotke. Vyrábajú sa lisovaním a lepením niekoľkých vrstiev papiera pod vysokým tlakom v rôznych špecifikáciách hrúbok a dĺžok, v hnedom a bielom prevedení, s možnosťou potlače.
Ich použitie prináša nasledovné výhody:
• obmedzenie rizika poškodenia tovaru pri manipulácii a preprave
• fixácia  paletovej jednotky
• ochrana pred poškodením tovaru viazacou páskou
• výstuha kartónov (zvýšenie ich nosnosti a stability)
• estetický vzhľad zabaleného tovaru

 

 

ETIKETY, VISAČKY, BOOKLETY

V ponuke máme etikety a visačky v papierovom alebo plastovom prevedení s možnosťou termocitlivej vrstvy pre potlač. Používajú sa pri balení ovocia a zeleniny, pre označovanie rôzneho tovaru. Je možné ich použiť v jednoduchom bielom vyhotovení, ale i s potlačou do 8 farieb.
Booklety sú etikety s vloženým letáčikom, ktorý ponúka väčší priestor na zobrazenie informácií oproti etiketám a visačkám.

 

 

HACCP PRODUKTY

Ponúkame široký sortiment ochranných prostriedkov jednorázového použitia HACCP do rôznych ekonomických sektorov (potravinársky priemysel, automotívny sektor, zdravotníctvo a pod.). Z bohatého výberu si môžete vybrať podľa materiálu, veľkosti, typu a farebného prevedenia. Jedná sa o pokrývky hlavy, plášte, návleky na chodidlá, rukávové návleky, zástery, ale i návleky na prepravky v rámci interného presunu a manipulácie surovín v potravinárskom priemysle.

S výberom správnych prostriedkov Vám poradíme, ponúkneme ich za výhodnú cenu a otestujeme vo Vašich výrobných podmienkach. Avšak i v tejto oblasti platí, že nie všetko, čo je najlacnejšie, je aj to najsprávnejšie. Dôležitá je kvalita, vďaka ktorej ste schopní zabezpečiť Vašim pracovníkom správnu ochranu v pracovnom procese a podať vyšší výkon v bezpečnejších podmienkach.

 

 

NÁVLEKY SECURE&CLEAN

V súvislosti so stále prísnejšími požiadavkami na zdravotnú neškodnosť, hygienu, zloženie a kvalitu potravín, ako aj technologické postupy používané pri ich výrobe a balení, sú výrobcovia povinní na všetkých stupňoch výroby, spracúvania a distribúcie dodržiavať a vykonať všetky potrebné opatrenia, aby sa príprava, spracovanie, výroba, balenie, skladovanie, a distribúcia vykonávali hygienickým spôsobom.

Náš produkt Secure&Clean je kryt na vozíky používaný v internej manipulácii polotovarov, ale i hotových produktov v potravinárskej výrobe. Ide o LDPE prírez, ktorý má elastické ukončenie, čo umožňuje jeho jednoduché a rýchle použitie, ako i vysokú ochranu manipulovaného produktu, nakoľko integrovaná gumička na obvode zabezpečuje, že prírez sa z kontainera neskĺzne a produkt zostáva dokonale prikrytý/ chránený voči vonkajšiemu prostrediu.

Návleky ponúkame v nasledovných rozmeroch:

1) 72,5x84x25cm = pre štandardizovaný vozík v modrom, oražovom a zelenom prevedení

2) 85x125x25 cm = pre paletový box 80x120cm v modrom prevedení

3) 105x125x25 cm = pre paletový box 100x120cm v modrom prevedení

 

 

Veríme, že Vás náš návlek Secure&Clean osloví a že Vám poskytne optimálne riešenie na ochranu a zabezpečenie hygienického spôsobu manipulácie Vášho produktu z hľadiska úrovne ochrany produktu i úspory času manipulácie.

 

 

STREČBAND FIXAČNÁ PÁSKA

PE páska, ktorá umožňuje fixáciu produktov, paletových ochranných hrán a prírezov na palete bez nutnosti použitia lepiacej pásky a prípadného poškodenia produktu alebo jeho obalu. Disponuje výbornou elasticitou a je jednoducho aplikovateľná.

Použitie prináša nasledovné výhody:

• stabilná fixácia produktov – kartónov, roliek, balíkov fliaš, vedier a pod.
• jednoduchá manipulácia
• úspora obalového materiálu
• úspora času manipulácie

 

Služby

 

Pomoc
POMOC

na zavolanie pri riešení vzniknutého problému v oblasti balenia

Poradenstvo
PORADENSTVO

pri výbere správneho typu obalového materiálu so zohľadnením Vašich potrieb a požiadaviek pri optimalizácii procesných nákladov

Skladovanie
SKLADOVANIE

a dodávka Vašich produktov podľa Vašich inštrukcií a našich odporúčaní

Preprava
PREPRAVA

produktov promptne zo skladu

 

 

Kontakt

Roelof Winter
Katarína Winter
Fakturačné údaje:

Adresa

WINTERPACK s.r.o.
Bronzová 13
851 10 Bratislava
Slovenská republika

IČO

35874694

DIČ

SK2021776944

NATUR-PACK

Systém NATURPACK je transparentný systém  zberu, zhodnocovania a recyklácie odpadov z obalov otvorený pre všetky zainteresované osoby, založený na princípe rozšírenej zodpovednosti výrobcov. Plnenie záväzných limitov zberu, recyklácie a zhodnocovania odpadov z obalov pre výrobcov obalov, je garantované subjektmi podieľajúcimi sa na materiálovom toku odpadov z obalov, ktoré sú v systéme NATUR-PACK združené.

 

Icons made by Freepik from FlatIcon.